Dom

Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.

Chiny Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Certyfikaty
Cieszymy się, że możemy z Tobą współpracować.

—— Małgorzata

Dziękuję za twoją spersonalizowaną torbę na talię.

—— Leo Hammand

Zatrzaski są idealne w oparciu o nasz projekt.

—— Nokal Lee

Im Online Czat teraz

Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.

1 2 3
Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.
Brama fabryczna Firma Fabryka Strefa fabryczna
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Yida
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 2 million-4 million
Rok założenia : 1993
pc Export : 80% - 90%

Firma Wprowadzenie:

Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.znajduje się w Shishi w prowincji Fujian, położonej na południowo-wschodnim wybrzeżu Chin.Shishi jest dogodnie położone w pobliżu miast portowych, takich jak Xiamen, Guangzhou, Szanghaj i tak dalej.Mamy ponad 20 lat cennego doświadczenia w tej dziedzinie.Posiadamy fabrykę o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych, zatrudniamy ponad 10 wysokiej jakości talentów i około 100 wyspecjalizowanych pracowników.

 

Produkty są łatwo transportowane w dowolne miejsce. B Nasza firma powstała w 1993 roku. Jest to kompleksowa firma zajmująca się projektowaniem, rozwojem, produkcją i sprzedażą form.Do wyboru masz wszelkiego rodzaju sprzęt, taki jak odznaki dla policji i wojska, ozdoby na ubrania i paski, metalowe prezenty, rękodzieło i tak dalej.Wszystkie mają wysoką jakość i doskonałą reputację zarówno w kraju, jak i za granicą.Szczególnie ozdoby pasów, które osiągnęły już standard odpowiednich działów w Chinach i kilku innych krajach, są w dobrym kształcie i wydajności.Nasze produkty przeznaczone są głównie na eksport, uzupełnione sprzedażą na rynku krajowym.Najwięcej jest eksportowanych na Bliski Wschód, Azję Południowo-Wschodnią, Europę, Koreę, Mongolię itp. Z drugiej strony nasza firma posiada bogate doświadczenie w produkcji ozdób wojskowych i policyjnych, a także wykonujemy ozdoby metalowe na indywidualne wyposażenie policji. przedsiębiorstwa wybrane przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego ChRL.Witamy w przypadku zapytań i zamówień.

 

Nasze główne produkty obejmują:

Haft ręczny odznaki, emblematy marynarki i odznaki insygniów.Fartuchy masońskie, naszywki ramowe / herby rodzinne, ręcznie haftowane odznaki, insygnia, motyw i aplikacja, haftowane naszywki nr 1, poszewki na poduszki, modne odznaki skrzydeł, haftowany proporzec, haftowane flagi, naszywki z drucianej marynarki, naszywki na czapki, szewrony wojskowe, klub Odznaki, kołnierze i mankiety, emblematy, haftowane naszywki do marynarki, haftowane banery, daszek do czapki itp.

 

Chiny Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. profil firmy 1

Szczegóły kontaktu
Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Zoen

Tel: +86-15160337057

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)